Зал «Львів»

«Львів»

Львів сучасний. Динамічний і затишний водночас. Романтичний і підприємливий. Львів, що вабить гарними манерами і освітою. Львів, що закохує в себе, як молодий принц; охоплює дощами, обплутує вуличками, зачаровує мелодіями, змушує бігти у пошуках подвигів, підіймає на Високий замок… Мить - і Ви уже навіки в його кавово-солодких обіймах. Призначення справжнього Міста – захищати особистий простір. У просторі цієї зали Ви можете тихо поринути у читання, а можете батярською компанією зануритись у веселощі. Серед кулінарних пропозицій Ви завжди знайдете саме ті, що відповідатимуть Вашому настрою.

Перша книга в Україні була надрукована у Львові.

Найстаріша дотепер діюча типографія Східної Європи знаходиться у Львові.

Перший на теренах сучасної України університет і Технічний університет почали  працювати саме у Львові.

Перший музичний збірник «Ірмологіон»  був надрукований у Львові. У Львові була заснована перша на землях сучасної України музична академія.

Перша дитяча лікарня Східної Європи, перший шпиталь і перший медичний навчальний заклад України були засновані у Львові.

Перша в Україні обсерваторія була закладена у Львові.

Першу повітряну кулю на рідкому паливі запустили львів’яни, удосконаливши винахід братів Монґольф’є, які користувались для підігріву повітря в кулі соломою.

Перше в Україні спортивне товариство було засноване  у 1866 році у Львові. А на початку двадцятого століття Львів став таким спортивним, що змагання з регбі і футболу, волейболу і канадського хокею, перегони на мотоциклах, автомобілях і мопедах  стали  невід’ємною частиною дозвілля львів’ян.

На початку 20 століття у Львові виготовляли найкращий в Європі лікер, «Likіer Baczewskiego».

Щороку у Львові проходить близько 100 культурних, музичних, релігійних, гастрономічних  фестивалів.

Львів – найбільш дощове місто країни. Місцеві мешканці жартують, що дощ у Львові йде з 1256 року (дата першої письмової згадки про Львів).

Львів – це слово, що має смак карамельки. Його не можна вимовити інакше як склавши уста в чемну посмішку.

- А коли, власне кажучи, Львів став Львовом?

О, то Ви готові перейти до наступної епохи!

до залу «Місто Лева»


Коментарів ще нема.

Залишити коментар

Вы должны войти Авторизованы щоб залишити коментар.