Зал «Місто Лева»

«Місто Лева» – зала, в якій Вас зустрічають Королі.

Два королі сперечаються за честь називатись засновником Львова: король Данило Галицький і його син Лев Данилович. Котромусь із них належить ідея збудувати замок і захисні стіни навколо звичайного поселення на берегах Полтви. Відтоді поселення стало Містом. І нарекли його - Містом Лева.

Ми запрошуємо Вас сміливо ступити в глиб історії і прихопити зі собою стільки друзів, скільки забажає Ваша шляхетна душа. Саме в цій залі бенкетують по-королівськи. Саме тут розлогі столи розташують силу-силенну наїдків і напоїв, а кухарі потішать Ваші королівські амбіції. Саме в цій залі Ви скуштуєте пива, смак якого перенесе Вас у золоті часи броварського мистецтва.

Перший в історії України перепис населення провів король Лев Данилович. За його правління Львів був стольним градом Князівства Галицько-Волинського і Королівства Руського.

Найстаріший дзвін України, що був вилитий у 1341 році, знаходиться у львівському соборі Святого Юра.

У 1407 році у Львові вже на повну потужність працював водогін, постачаючи городянам воду з заміських джерел.

Перший в Україні годинник з мелодійним боєм був встановлений на львівській ратуші п’ятсот п’ятдесят років тому.

Мешканці Клепарова, дільниці Львова, тішаться славою видатних селекціонерів з 1555 року. Саме тоді вийшов указ про збереження клепарівських черех - унікального гібриду вишні і черешні, що під назвою Griotte de Kleparow займає почесне місце в усіх помологічних атласах світу.

Пиво в Україні - напій давній і улюблений, його варили споконвіків в кожному шанованому домі. Та промислове броварське виробництво виникло тільки у 1715 році. І відбулося це, звичайно ж, у підприємливому Львові.

 


Коментарів ще нема.

Залишити коментар

Вы должны войти Авторизованы щоб залишити коментар.